2 sene önce admin tarafından yazıldı, 1.097 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Avea 25 TL Yükleme Kampanyası – Sosyal Paket

Bugün otobüs durağının kenarındaki billboardda Aveanın sosyal medya paketini gördüm.

Eve gelince de aslını astarını sizler için araştırmak istedim.

Avea, yeni hazırladığı kampanya sayesinde 25 TL ve üzeri yükleme yapanlara ‘Sosyal Medya Paketi’ni ücretsiz olarak sunuyor.

 Bu paketi alabilmek için:

HEDIYE SOSYAL yazıp 5555′e gönderiyorsunuz ve hattınıza 25 TL yüklüyorsunuz. Böylece Facebook, twitter ve foursquare da geçerli 75 MB hattınıza tanımlanıyor.

Bakiye sorgulama için KALAN HEDIYE SOSYAL ve iptal etmek için de IPTAL HEDIYE SOSYAL yazıp 5555′e göndermeniz gerekiyor.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Kampanya süresi boyunca HEDIYE SOSYAL yazıp 5555’e göndererek kampanyaya kayıt olan müşteriler kampanya kaydı sonrasındaki 3 ay boyunca her 30 günde bir 25 TL ve üzeri yüklemelerinde aylık Sosyal Medya Paketini hediye olarak kazanacaklardır. Kayıt SMS’inden sonraki 30 gün içerisinde ilk 25 TL ve üzeri yükleme yapılmalıdır.
  • Sosyal Medya Paketi kapsamında paket aylık 75MB internet kullanım hakkı sunulacaktır. 75MB kullanım hakkının tükenmesi durumunda, yapılacak ilgili internet kullanımları 0.492KR/100KB ile ücretlendirmeye devam edecektir.
  • Kampanya kapsamında otomatik 3G aboneliği yapılacaktır. Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
  • Tüm data hakları WAP ve internet APN üzerinden yapılacak yurtiçi data kullanımları için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında her abone en fazla üç defa hediye kullanım hakkı kazanabilecektir.
  • Kampanya süresi dolduğunda ya da kullanım hakkı tükendiğinde, ilgili paket otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Faturalı tarifelere geçiş veya hattın kapanması durumunda kampanya sona erecektir.
  • BIMCELL müşterileri kampanyadan yararlanamaz.
  • Hediye paketin kalan sorgusu için KALAN HEDIYE SOSYAL, iptal işlemi için ise IPTAL HEDIYE SOSYAL yazarak 5555′e gönderilmesi yeterlidir.
  • Kampanyaya kayıt 08.02.2013 tarihinde sona erecektir.
Benzer Yazılar
174263_erdogann_1
Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçiminden zaferle çıkması vaziyetinde ifade edilecek kutlamaya 100'ün üstünde ülkeden gençleri çağrı etti. AK Parti Evrensel Merkez Gençlik Kolları, Başbakan Erdoğan'ın Cumhurbaşkanlığı seçiminden z...
haber
D U Y U R U Kur'an eğitimi öğreticilerinin isteğe ilişkili vazife yeri değişikliği (nakil) işlemleri aşağıdaki usul ve esaslar çerçevesinde yapılacaktır. Münhal Kur'an Eğitimi Öğreticiliği Kadrolarına Müracaat, Seçenek ve Yerleştirme işlemleri; a)Kur'an eğitimi öğreti...
300x174195_olu_2
Rize'nin Güneysu İlçesi'nde olan trafik ilçesinde benzer aileden üç birey yaşamını kaybederken üç birey de zor yaralandı. Edinilen bilgiye göre durum bugün saat 14:00 sularında Rize'nin Güneysu İlçesi Kıbledağı Köyü Zurnacılar Mevki...
Yorumlar


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema : Sipsi v1