2 sene önce admin tarafından yazıldı, 1.159 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Avea 25 TL Yükleme Kampanyası – Sosyal Paket

Bugün otobüs durağının kenarındaki billboardda Aveanın sosyal medya paketini gördüm.

Eve gelince de aslını astarını sizler için araştırmak istedim.

Avea, yeni hazırladığı kampanya sayesinde 25 TL ve üzeri yükleme yapanlara ‘Sosyal Medya Paketi’ni ücretsiz olarak sunuyor.

 Bu paketi alabilmek için:

HEDIYE SOSYAL yazıp 5555’e gönderiyorsunuz ve hattınıza 25 TL yüklüyorsunuz. Böylece Facebook, twitter ve foursquare da geçerli 75 MB hattınıza tanımlanıyor.

Bakiye sorgulama için KALAN HEDIYE SOSYAL ve iptal etmek için de IPTAL HEDIYE SOSYAL yazıp 5555′e göndermeniz gerekiyor.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Kampanya süresi boyunca HEDIYE SOSYAL yazıp 5555’e göndererek kampanyaya kayıt olan müşteriler kampanya kaydı sonrasındaki 3 ay boyunca her 30 günde bir 25 TL ve üzeri yüklemelerinde aylık Sosyal Medya Paketini hediye olarak kazanacaklardır. Kayıt SMS’inden sonraki 30 gün içerisinde ilk 25 TL ve üzeri yükleme yapılmalıdır.
  • Sosyal Medya Paketi kapsamında paket aylık 75MB internet kullanım hakkı sunulacaktır. 75MB kullanım hakkının tükenmesi durumunda, yapılacak ilgili internet kullanımları 0.492KR/100KB ile ücretlendirmeye devam edecektir.
  • Kampanya kapsamında otomatik 3G aboneliği yapılacaktır. Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
  • Tüm data hakları WAP ve internet APN üzerinden yapılacak yurtiçi data kullanımları için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında her abone en fazla üç defa hediye kullanım hakkı kazanabilecektir.
  • Kampanya süresi dolduğunda ya da kullanım hakkı tükendiğinde, ilgili paket otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Faturalı tarifelere geçiş veya hattın kapanması durumunda kampanya sona erecektir.
  • BIMCELL müşterileri kampanyadan yararlanamaz.
  • Hediye paketin kalan sorgusu için KALAN HEDIYE SOSYAL, iptal işlemi için ise IPTAL HEDIYE SOSYAL yazarak 5555’e gönderilmesi yeterlidir.
  • Kampanyaya kayıt 08.02.2013 tarihinde sona erecektir.
Benzer Yazılar
ofis3.jpg
      Günümüzde hangi özel işletmenin ofisine girersek girelim kendimizi daha dün tasarlanmış ve döşenmiş bir ofise girmiş hissine kapılmış olarak buluruz. Gerek kullanılan mobilyalar, gerek ofis bölme sistemlerinin cam bölmeleri...
2014te-Birikimleri-Neye-Yatırmalı.jpg
Yatırım yapmak paranızı değerlendirmenizin ve geleceğinizi garantiye almanızın en iyi yoludur. Paranızı iyi yöneterek birikim yapmak ve bu birikimleri günümüz finans piyasalarında internet üzerinden yatırım yaparak değerlendirmek eski yatırım yöntemlerine göre daha etkili bir ...
haber
CHP Evrensel Başkan Yardımcısı Faruk Loğoğlu, "Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nin (BMGK) IŞİD'e yaptırım kararı AKP'ye de uyarıdır. " dedi.Faruk Loğoğlu, yaptığı yaılı azıklamada; "AKP iktidarı Türkiye'yi yolsuzluklar, rüşvet ve anti-demokratik uygulamalarla geriy...
Yorumlar


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema : Sipsi v1