admin tarafından yazıldı, 974 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

Avea 25 TL Yükleme Kampanyası – Sosyal Paket

Bugün otobüs durağının kenarındaki billboardda Aveanın sosyal medya paketini gördüm.

Eve gelince de aslını astarını sizler için araştırmak istedim.

Avea, yeni hazırladığı kampanya sayesinde 25 TL ve üzeri yükleme yapanlara ‘Sosyal Medya Paketi’ni ücretsiz olarak sunuyor.

 Bu paketi alabilmek için:

HEDIYE SOSYAL yazıp 5555′e gönderiyorsunuz ve hattınıza 25 TL yüklüyorsunuz. Böylece Facebook, twitter ve foursquare da geçerli 75 MB hattınıza tanımlanıyor.

Bakiye sorgulama için KALAN HEDIYE SOSYAL ve iptal etmek için de IPTAL HEDIYE SOSYAL yazıp 5555′e göndermeniz gerekiyor.

Kampanya Kapsamı ve Geçerlilik Detayları

  • Kampanya süresi boyunca HEDIYE SOSYAL yazıp 5555’e göndererek kampanyaya kayıt olan müşteriler kampanya kaydı sonrasındaki 3 ay boyunca her 30 günde bir 25 TL ve üzeri yüklemelerinde aylık Sosyal Medya Paketini hediye olarak kazanacaklardır. Kayıt SMS’inden sonraki 30 gün içerisinde ilk 25 TL ve üzeri yükleme yapılmalıdır.
  • Sosyal Medya Paketi kapsamında paket aylık 75MB internet kullanım hakkı sunulacaktır. 75MB kullanım hakkının tükenmesi durumunda, yapılacak ilgili internet kullanımları 0.492KR/100KB ile ücretlendirmeye devam edecektir.
  • Kampanya kapsamında otomatik 3G aboneliği yapılacaktır. Kampanya kapsamında sunulan hizmetler üçüncü kişilere devredilemez, transfer edilemez.
  • Tüm data hakları WAP ve internet APN üzerinden yapılacak yurtiçi data kullanımları için geçerlidir.
  • Kampanya kapsamında her abone en fazla üç defa hediye kullanım hakkı kazanabilecektir.
  • Kampanya süresi dolduğunda ya da kullanım hakkı tükendiğinde, ilgili paket otomatik olarak yenilenmeyecektir.
  • Faturalı tarifelere geçiş veya hattın kapanması durumunda kampanya sona erecektir.
  • BIMCELL müşterileri kampanyadan yararlanamaz.
  • Hediye paketin kalan sorgusu için KALAN HEDIYE SOSYAL, iptal işlemi için ise IPTAL HEDIYE SOSYAL yazarak 5555′e gönderilmesi yeterlidir.
  • Kampanyaya kayıt 08.02.2013 tarihinde sona erecektir.
Benzer Yazılar
sag-salim-afis
Bu yaz yapacak pek bir şeyim yok. Bu nedenle sürekli film izliyorum. İzlediğim filmlerden hoşuma gidenleri de sizlerle paylaşmak istedim. En son Sağ Salim adlı komedi, macera filmini izledim. Film biraz amatör bir ruha sahip olsa da güldürüyor. Benim hoşuma gitti diyebilirim. Fi...
ozgun-ugurlu
Yaz aylarına girmemizle beraber pop sanatçıları yeni şarkılar çıkarmaya, klipler çekmeye başladılar.Türkiyenin pop müzik alanındaki sevilen sanatçılardan birisi de Özgün. Özgün mayıs ayında fanlarına sunduğu Tatil adlı şarkısının klibini çekmek için hazırlıkla...
gezi-parki
Türkiye son günlerde Gezi Parkı olayları ile adeta çalkalanıyor. Gerek sosyal medyada gerekse de geleneksel medyada bu konu hakkında bir çok şey konuşuluyor, yazılıyor, çiziliyor. Sosyal medyanın kontrolsüzlüğü sebebiyle bir çok yalan haber sosyal ağlarda hızla yayılıyor....
Yorumlar


Copyright - 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri kanununa göre bu siteden hiçbir yazı yada materyal kaynak belirtilmeden kopyalanamaz ve kullanılamaz.
Tema : Sipsi v1