Reklam Ver!Çok uygun fiyata sitemize reklam vermek için tıklayın.

İnternetten Bedava Sms Gönderme

İnternetten Bedava Sms Gönderme

Teknoloji her geçen gün biraz daha gelişiyor. Artık çoğu insanda akıllı telefon var. Akıllı telefonlar için hazırlanmış çeşitli ücretsiz mesajlaşma programları da mevcut. Bu programlar sayesinde akıllı telefonu olmayanlar ücretsiz olarak mesajlaşabiliyorlar.
Peki ya akıllı telefonu olmayanlar? Ya da akıllı telefonu olup da mesaj paketi olmayanlar?

İşte onlar için bu gün çok yararlı bir site tanıtacağım. Bu site sayesinde internetten bedava sms gönderme imkanına ulaşacaksınız.

Ücretsiz sms göndermek sizin için hayal gibi dursa da bu vereceğim site sayesinde cep telefonlarına ücretsiz olarak mesaj atabileceksiniz.

İnternetten bedava mesaj göndermek oldukça kolay bir işlem. Tek yapmanız gereken aşağıda linkini verdiğim siteye mesaj gönderilecek telefon numarasını girmek ve gönder butonuna basmak.

Peki bu site nasıl ücretsiz mesaj gönderme işlemini yapıyor? Sistemin mantığı nedir?

Sistem Amerikadaki bir sunucudan girdiğiniz numaraya sms gönderiyor. Yani girdiğiniz numaraya gelen sms Amerika üzerinden geliyor. Mesajım sizden geldiğini belli etmek için de mesajın sonuna isminizi yazabilirsiniz.

Yukarıda internetten bedava sms gönderme sisteminin resmini verdim. Gördüğünüz gibi oldukça basit bir işlem ile ücretsiz mesaj gönderebiliyorsunuz.

İnternetten bedava mesaj gönderme sitesihttp://www.afreesms.com/intl/turkey

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir