1 sene önce admin tarafından yazıldı, 1.182 kez görüntülendi ve hiç yorum yapılmadı.

İnternetten Bedava Sms Gönderme

Teknoloji her geçen gün biraz daha gelişiyor. Artık çoğu insanda akıllı telefon var. Akıllı telefonlar için hazırlanmış çeşitli ücretsiz mesajlaşma programları da mevcut. Bu programlar sayesinde akıllı telefonu olmayanlar ücretsiz olarak mesajlaşabiliyorlar.
Peki ya akıllı telefonu olmayanlar? Ya da akıllı telefonu olup da mesaj paketi olmayanlar?

İşte onlar için bu gün çok yararlı bir site tanıtacağım. Bu site sayesinde internetten bedava sms gönderme imkanına ulaşacaksınız.

Ücretsiz sms göndermek sizin için hayal gibi dursa da bu vereceğim site sayesinde cep telefonlarına ücretsiz olarak mesaj atabileceksiniz.

İnternetten bedava mesaj göndermek oldukça kolay bir işlem. Tek yapmanız gereken aşağıda linkini verdiğim siteye mesaj gönderilecek telefon numarasını girmek ve gönder butonuna basmak.

Peki bu site nasıl ücretsiz mesaj gönderme işlemini yapıyor? Sistemin mantığı nedir?

Sistem Amerikadaki bir sunucudan girdiğiniz numaraya sms gönderiyor. Yani girdiğiniz numaraya gelen sms Amerika üzerinden geliyor. Mesajım sizden geldiğini belli etmek için de mesajın sonuna isminizi yazabilirsiniz.

Yukarıda internetten bedava sms gönderme sisteminin resmini verdim. Gördüğünüz gibi oldukça basit bir işlem ile ücretsiz mesaj gönderebiliyorsunuz.

İnternetten bedava mesaj gönderme sitesihttp://www.afreesms.com/intl/turkey

Benzer Yazılar
iphone-şarj-aleti
Merhaba arkadaşlar. Başlıktan da anlaşıldığı gibi iPhone şarj aleti gözlerimin önünde patladı. Geçen arkadaşıma gitmiştim. Kendisi yeni bir iPhone 4S aldı İngiltereden. Ancak şarj aleti Türkiye deki prizlere uygun olmadığından yeni bir şarj aleti almış. Şarj aletini orji...
hill climb racing
Merhabalar. Bu yazıda sizlere telefonumda bulunan eğlenceli bir oyunu tanıtacağım. Oyunumuzun adı Hill Climb Racing. Son derece eğlenceli olan bu araba oyunu Android Markettede 4.6 gibi güzel bir puan almış.     Yorumlara bakılırsa oyunu beğenmeyen çok az kişi v...
Nasıl Bir Cep Telefonu Almalıyım?
  Nasıl bir cep telefonu almalıyız? Cep telefonu alırken nelere dikkat etmeliyiz?   Cep telefonu alırken bütçemize ve üründen ne istediğimize dikkat etmemiz gerekir. Başkalarında gördüğümüz cep telefonlarını sırf moda diye almak ne kadar doğrudur? Komple y...
Yorumlar


Bu sitede yayınlanan yazılar kaynak gösterilmeden alıntı yapılamaz.Tüm hakları saklıdır.
Tema : Sipsi v1